Sobota, 1 dubna, 2023
- Reklama -magazin
Homepro ŽenyVztahy, které končí nevěrou. Toto mají společné!

Vztahy, které končí nevěrou. Toto mají společné!

Nevěru si ve vztahu nikdo nepřeje. Ale tato škodná se do revíru nedostane jako překvapivá náhoda. Obvykle je výsledkem několika procesů, které se ve vztahu setkají. No a vztahy, které nakonec skončíte v milostném trojúhelníku, mají několik znaků společných.

Vztahová expertka Lianne Avila si všímá, že vztahy, které podlehnou nevěře mají několik společných rysů. Mnohé z nich se vyskytnou prakticky v každém vztahu. Ale rozumná dvojice je odstraní ještě v zárodku, jako nepříjemný burinu soužití. No a ti druzí, kteří signály často přehlédnou jsou pak překvapeni, když najdou partnera in flagranti.

Nízká míra komunikace
Pokud vám jaksi chybí společná témata, nebo každý sice mluví, ale o tom, co toho druhého nezajímá, nebo neumí nadchnout, je třeba podle Lianne Avila změnit kurz rozhovorů. Najděte si více společných témat. Jinak hrozí, že vašeho partnera nebo i vás začne poslouchat někdo jiný a to už je samo o sobě začátek nevěrného příběhu.

Nezladěný sex
Není důležité jak často, nebo jak. Ale je zásadní to, jestli jste oba s milostným životem spokojeni. Je sice pravda, že málokdo si kvůli sexu nechá rozbít vztah. I proto stále funguje po světě nejstarší řemeslo a milenecké páry, které jsou postaveny jen k tomu, že si vyhovují v sexu. Nechcete-li však ani tento druh nevěry, je vhodné najít způsob, aby byli oba partneři sexuálně naplněni.

Problém nevšímavosti
Obvykle se o tomto problému hovoří ve vztahu mužů k ženám. Pokud si nevšímá jak vypadá, nepochválí, neocení, najde se kolega, kamarád, nebo známý, který muže nahradí. Nejen při poklonách. Avšak Lianne Avila upozorňuje, že je stále více mužů, kteří podlehli lákadlům nevěry právě proto, že jiná žena ocenila více. V tom, co dělají pro rodinu, jak o sebe pečují, jsou pozorní a podobně. Proto pozor, zájem musí být oboustranný.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články