Sobota, 1 dubna, 2023
- Reklama -magazin
Homepro Ženy3 znamení, která drasticky sabotují vlastní vztahy

3 znamení, která drasticky sabotují vlastní vztahy

Někteří lidé dělají věci, které sice myslí dobře, ale v konečném důsledku dopadnou docela opačně. Týká se to i vztahů.

Rak

Pro raka je poměrně obtížné otevřít se směrem k jiné osobě, nerad vychází ze své ulity. Partner si může myslet, že o raku ví všechno, ale ten ho často překvapí tajemstvími, která nemusí být příjemná. Rak v tajnůstkářství nevidí nic špatného a nedělá to vědomě, ale u partnera tímto chováním vyvolává pocity silné nedůvěry.

Lev

Bohužel, lev musí mít vždy poslední slovo. Všechno, co říká, považuje za pravdu. I v případě, kdy tomu tak není. Omyl lev nikdy nepřizná a partnera tak staví do nepříjemné pozice – neustálého napětí, dotahování a vyčerpávajících diskusí. Lev se nedokáže dívat na svět kolem sebe z jiné, než výlučně vlastní perspektivy – tímto způsobem je život s ním pro partnera velmi náročný a lev ho od sebe postupně odhání.

Ryby

Ryby nesou velmi špatně jakoukoli kritiku namířenou proti sobě, i tu nejjemnější. Kritika od člověka, kterého ryby milují, je zdrcující a pro toto znamení se rovná hotové tragédii. Žít dlouhodobě s někým, komu partner nemůže cokoli vytknout bez pořádného plačtivého dramatu, je doslova „o nervy“. Ryby berou všechno příliš osobně a sami sebe tak vážně, že život po jejich boku je více než náročný.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články