Čtvrtek, 1 června, 2023
- Reklama -magazin
Homepro ŽenySpolečné bydlení? Nehrňte se do něj střemhlav, užívejte si nejdříve randění

Společné bydlení? Nehrňte se do něj střemhlav, užívejte si nejdříve randění

Všechno má svůj čas, i krok směrem k prvnímu společnému hnízdu.

Navrhl společné bydlení – ale vy se na to necítíte?
Při společném bydlení každý předpokládá, že to znamená více času stráveného s partnerem. To ovšem nemusí být pravda. Skutečnost, že se vidíte každé ráno a každý večer, neznamená vědomě prožitý čas s partnerem. Ubude příjemných večerních rande a přibude více povinností. Ubude těšení se na setkání, přibude diskusí o věcech, které jste neřešili – co k večeři, kdo vynese smetí, proč není prášek na praní na svém místě…


Tip pro všechny zamilované: oznámení svatební pro váš velký den.


Být v pohodě, jen tak relaxovat? Pro tato znamení nemožné
Hádky nabudou jiného rozměru, bohužel. Ve společném bytě už neexistují žádné zábrany, abyste vašemu drahému vykřičeli, proč nepřišel domů tak, jak jste se dohodli, ale až nad ránem. Najednou se přistihnete při tom, že jaksi často se hádáte o nepořádku v koupelně, nevyčištěném kávovaru či špatně zaparkovaném autě. Přibývají chyby, o kterých jste navzájem ani nevěděli. Sladké měsíce randění a těžké zamilovanosti jste si zkrátili vhoupnutím do běžného života s jeho starostmi.

Znamení, která musí mít vždy poslední slovo! Jste mezi nimi?
Ne, najednou není pohled na partnera vždy vzrušující a platí to i naopak. Rutina běžného života už nedovoluje partnerům být tajemnými – víte přesně, kde váš drahý schovává svá kila navíc. Vy ztrácíte svou tajemnost i záhadnost, ve společném bytě se takové věci „nenosí“. Samozřejmě, není na tom nic špatného, ​​jen může být chybným krokem všechny krásy začínajícího vztahu najednou „useknout“ tím, že z čista-jasna vhoupnete do společného hnízda.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články