Sobota, 1 dubna, 2023
- Reklama -magazin
HomeMódaKalhoty jako jasná ženská volba! Šmrnc dodá jedna barva, inspirujte se hvězdami

Kalhoty jako jasná ženská volba! Šmrnc dodá jedna barva, inspirujte se hvězdami

Kalhotový kostým je stále populárnější. Údernost a styl dodává podobným kreacím opravdu i jasný barevný výběr. Hvězdné dámy o tom vědí své.

Na nedávném filmovém festivalu v Berlíně se volba kalhotového kostýmu či kalhot spojených s vestou nebo prodlouženým blejzrem stala jedním z dominantních looků a voleb ženské části hvězdných hostů. Popularita kalhotových modelů je docela pochopitelná, jsou komfortní, trendové, ale také praktické a často funkčnější. Chladné období úvodu roku navíc doslova zve k tomu, aby si dámy podobné modely vybíraly.

I tentokrát však lze najít jasný spojovací detail a moment, který podobným lookům dodává údernost. Řeč je o jednolité barevnosti – ne, žádné vzory, prostě jen obyčejná barva. Modrá, červená, oranžová či neutrální tóny béžové, pískové nebo populární karamelová.

Dámy na filmovém festivalu předvedly několik variací, drobné změny se pak objevovaly jen v šířce a délce kalhot či například šířce fazóny na límečku nebo samotném střihu vrchní části oděvu. Jeden z nejpůvabnějších modelů předvedla herečka Juliette Binoche. Tedy vlastně hned dva a oba se nesli v duchu uvedeného trendu.

Kalhoty s vestou a rolákovým topem v decentních světle hnědých tónech vystřídala oranžová kreací širokých kalhot a prodlouženého saka s propásáním. Nenucené, elegantní, sexy.

Binoche však nebyla jedinou hvězdou, která uspěla s kalhotovou volbou. Našlo se jich hned několik, inspiraci nabízí naše galerie.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články