Sobota, 1 dubna, 2023
- Reklama -magazin
Homepro ŽenyNuda v ložnici? Stačí jedna promyšlená změna a vášně bude více

Nuda v ložnici? Stačí jedna promyšlená změna a vášně bude více

Touhu po sexu a také vášeň v ložnici ovlivňují různé faktory. A jedním z nich je barva, která nás v ložnici obklopuje.

Nuda v posteli?
Barvy v ložnici mohou podvědomě zvyšovat a snižovat erotickou náladu. Podle odborníků z portálu TheDozyOwl.co.uk a psychologa Lee Chamberse existuje jedna barva, kterou mnozí vnímají jako obzvlášť romantickou a může rovněž vylepšit sexuální život.

Jakou barvu tedy volit, chcete-li mít více sexu? Rozhodně byste se měli zaměřit spíše na červené tóny. Červená je barvou vášně a v ložnici dokáže navodit dráždivou či koketní atmosféru. Zároveň se ukázalo, že tato barva zvyšuje krevní tlak a srdeční frekvenci. Červená dokáže nejen vyvolat pocit extrémní vášně, ale také může podpořit erotické myšlenky.

Jak vypadá fungující vztah? Ptá si upřímné emoce, ale tajemství se nemusíte vzdát
Ne, nemusíte mít stěny vymalované zářivou červenou, jako byste šli bojovat s býkem. Takovou barvu vnímá mnoho lidí jako agresivní. Ideální jsou spíše jemné červené nebo tmavě červené tóny, oblíbeným odstínem je načervenalá barva stěn odstínu „Red Earth“. Smyslné a romantické prostředí vytvoříte například i pomocí bordó polštářů či ložního prádla ve správných tónech. Stačí se shodnout na odstínu, který oba považujete za.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články