Sobota, 1 dubna, 2023
- Reklama -magazin
HomeRady a NávodyBývala tam Cher i Britney Spears: Toto je penthouse, který můžete mít…...

Bývala tam Cher i Britney Spears: Toto je penthouse, který můžete mít… za pár milionů

Kdysi továrna na výrobu hedvábí, později přestavěná na budovu s luxusními apartmány. Jedna z nejkrásnějších budov v newyorské čtvrti Noho láká světoznámé celebrity. Do prodeje jde také apartmán, ve kterém žily dvě slavné zpěvačky.

Pravda 24.02.2022 06:00 apartmán, New York, luxusní nemovitost, Cher,…Foto: Evan Joseph Studios, courtesy of Compass
Penthouse apartmá v jedné z historických budov v New Yorku, ve kterém minulosti bývala zpěvačka Cher i její mladší kolegyně Britney Spears, se prodává za necelých 7 milionů dolarů.
Jak informoval portál TopTenRealEstatesDeals.com, na trh s realitami se dostal v těchto dnech penthouse ve slavné The Silk Building. Snad nejvíce zaujme, že se jedná o apartmán, který má více než hvězdnou historii. Jednou z jeho prvních celebritních obyvatelek byla zpěvačka Cher. Později (tehdy za zrhuba 1,6 milionu dolarů) prodala byt producentovi Russell Simmonsovi. Ani u něj v portfoliu nemovitostí se však dlouho neohřál a později si ho pořídila zpěvačka Britney Spears. Realitní agentura tvrdí, že právě v tomto penthouse vznikl její slavný hit Toxic a měla jej napsat v útulné ložnici s výhledem na město.

Právě Spears údajně koupila hned dva byty vedle sebe, aby vytvořila současný apartmán o rozloze přibližně 350 metrů čtverečních. Žila na tomto místě zhruba čtyři roky (respektive čtyři roky nemovitost vlastnila). Dnes už majitelkou není ani popová princezna a mezitím apartmán vystřídal několik vlastníků. Momentálně je v prodeji za necelých sedm milionů dolarů.

Zpěvačka Britney Spears na záběru z roku 2015.
Jak píše portál realitní společnosti, některé z nejlepších prvků střešního apartmá jsou vysoké stropy, venkovní terasa o rozloze 40 metrů čtverečních a plně funkční krby na dřevo. Pátá ložnice by mohla být přidána předěláním střešního altánku s vanou, která se otevírá na velkou terasu s výhledem na Greenwich Village a Empire State Building. Kuchyň je zařízená v moderním stylu a koupelny jsou vylepšeny mramorem.

The Silk Building se nachází ve čtvrti vybudované Johnem Jacobem Astorem před mnoha desetiletími a sídlilo v ní velké množství oděvních podniků a továren. V roce 1983 si maloobchodní prostor v prvním patře Silk Building pronajala společnost Tower Records, což přilákalo místní hudební fanoušky, turisty i umělce.

Čtvrť Noho je domovem mnoha celebrit, včetně Gigi Hadidové a Cynthie Nixonové. Není neobvyklé setkat se s řadou jiných celebrit, které zde vlastní byty v okolních čtvrtích. Také není neobvyklé vidět natáčení a focení v akci, když jste na procházce.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články