Sobota, 1 dubna, 2023
- Reklama -magazin
HomeStylVypadávání vlasů způsobené koronavirem není mýtus. Bojujte proti němu silou těchto vitamínů

Vypadávání vlasů způsobené koronavirem není mýtus. Bojujte proti němu silou těchto vitamínů

Téma, ze kterého už mnohé z nás jen rozbolí hlava. Koronavirus. Pokud se mu úspěšně vyhýbáte, držíme vám i nadále palce. Pokud jste ho však překonali – i vy jste si všimli, že zanechal změny i na vašich vlasech?

Vedlejší účinek, o kterém se mluví méně, avšak nepříjemně ovlivňuje kvalitu života mnoha žen. Znáte přece staré známé klišé – vlasy jsou korunou krásy. Proč nás právě Covid-19 dokáže obrat o jejich objem a jak se se starým známým vypadáváním vlasů úspěšně popasovat?

Pozor na stres – poškozuje tělo i vlasy
Jakékoli onemocnění působí na naše tělo komplexně. Nezasahuje pouze orgán, na který se naváže, ale naše celkové fungování. Koronavirus má ještě své specifikum. Již téměř 2 roky žijeme v nejisté době, která se pojí s možným ohrožením. Stres, který naše tělo poslední dobou prožívá, se tak výrazně zvýšil.

Stejně tak je na tom i strach, který s sebou tato doba přinesla. Ve spojení s nedostatkem vitamínů, které si koronavirus z našeho těla prostě odebírá, jsou vlasy pod opravdu těžkou palbou. Tato nelehká trojkombinace – stres, strach a snížený počet důležitých vitamínů v organismu způsobuje, že naše vlasy začínají padat a nepříjemně řídnout.

Síla profesionální péče o vlasy
Jelikož vlasové vlákno zůstává oslabené a chybí mu výživa, jsou právě vitamíny, které svému tělu umíte dodávat zevnitř, tou správnou cestou jak zaútočit na nepříjemnou součást post-covidového syndromu. Složení Bloom Hair je speciálně vyvinuto tak, aby úspěšně zamezovalo vypadávání vlasů. Postará se o to bohatý přísun biotinu, kyseliny hyaluronové, vitamínu B a aminokyselin. Kolagen obsažený v kapslích Bloom Hair pozitivně působí na snížení lámavosti a vaše vlásky jsou tak zdravější a hustší.

dostupné také v chutné gumíkové formě, kterou ráno určitě nezapomenete užít!
vyvinuty i pro kojící či těhotné maminky,
vhodné opravdu pro všechny typy vlasů,
úspěšně bojující proti vypadávání vlasů a podporující růst nových „baby hair“
bez lepku a bez laktózy, stejně jako vhodné pro vegetariány,
netestováno na zvířatech.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články