Sobota, 1 dubna, 2023
- Reklama -magazin
HomeMódaÁčková linie, midi délka - tak vypadá sukně těchto dní! Máme pro...

Áčková linie, midi délka – tak vypadá sukně těchto dní! Máme pro vás 13 inspirací

Kalhoty jsou jedna volba, v chladnějším období roku logická a také častější. Pokud ovšem nedáte dopustit na sukně, pak tu pro vás máme další jasnou volbu.

Již několik sezón se v kurzu objevují sukně s atypickou midi-délkou. Ženy je zpočátku přijímaly poměrně rozpačitě – možná i proto, že ne vždy zcela zvýrazní křivky, pracovat při nich je třeba is optickými vlastnostmi celkového stylingu – dát si pozor, aby model nezkrátil, aby zbytečně nepřidal kilogramy.

Zvládneme-li však první krok (tedy volit správně), pak už máme široké pole možností. Na nedávném filmovém festivalu v Berlíně se objevilo také několik hereček, které předvedly snad nejpopulárnější sukni současnosti – ano, je to právě model s áčkovým střihem a v midi délce.

Zimní období roku doslova volá po tom, abyste si vybírali hutnější materiály a vzory jako káro, kohoutí stopa či rybí kost. Nosí se však také denim nebo imitace kůže, případně tóny přírodních barev jako je hnědá, písková nebo vojenská zelená.

Herečka Pauline Gygax a její kruhová sukně v délce midi, se kterou předvedla elegantní a trendy vzhled na festivalu Berlinale.
Základem je vybrat si model, který dokáže důkladně zvýraznit dříky. Tam pomůže i malý trik, halenka, košile či top nebo rolák směřují do sukně. A důraz ještě může přidat opasek. Máte-li plnější bříško nebo výraznější boky, nemusíte se za každou cenu snažit zvýrazňovat dřík, v tom případě však optice pomůže podpatek a celkové prodloužení siluety pár centimetry navíc.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články