Sobota, 1 dubna, 2023
- Reklama -magazin
HomeStylStreetstyle z Londýna: Vládla zelená a fialová! Inspirujte se módou ze zahraničí

Streetstyle z Londýna: Vládla zelená a fialová! Inspirujte se módou ze zahraničí

Londýnský Fashion Week je v plném proudu. Pojďte se s námi podívat na streetstyle z města módy, které vždy bylo a je módně nespoutané…

Sezóna, ve které dominují barvy
Máme zde období, kdy barvy vítězí na plné čáře. Během Fashion Weeku v Londýně jsme měli možnost v ulicích tohoto kouzelného města shlédnout mnoho zajímavých outfitů, které mohou být módní inspirací i pro vás a vaše šatníky.

Outfity tón v tónu
Fashionisté z Londýna vsadili na jednobarevné outfity nebo kousky v tón v tónu. Někteří však předvedli komplety, které jsou aktuálně velmi trendy. Měli jsme možnost vidět celobéžový outfit, výrazný oranžový kožený look, ale také army zelené kousky.

Barevné stylingy
Pokud letos sáhnete po barvách, uděláte určitě dobře, protože barevné kousky jsou „must“ této sezóny. Krásně se to potvrdilo iv ulicích Londýna, kde dominovala hlavně zelená, fialková a oranžová. Dámy se ukázaly i ve vícebarevných outfitech. Nebály se kombinovat i na první pohled neslučitelné věci. Odvážná kombinace fialkové a zelené byly nádhernou souhrou barevných kousků, které k sobě ladily dokonale.

Kromě těchto tří dominujících barev byla v některých loocích zakomponována také modrá či černá. Jedním z modelů, které jsme mohli vidět, byl vícebarevný kabát, který vypadal „peckově“. Pro někoho příliš odvážný kousek, ale na týden módy jako stvořený.

Černá neklasická klasika
Kromě odvážné barevnosti některé fashionistky vsadily i na nestárnoucí černou, kterou však převedly v nevšedních kombinacích. Jeden z outfitů byly černé elegantní šaty na jedno rameno, které byly zkombinovány s bílými ponožkami a sandálky s tlustou podrážkou. Další look byl o něco odvážnější, průsvitný overal s rozparkem na prsou i na břiše nebo dlouhé černé kabátové šaty.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články