Pátek, 14 června, 2024
- Reklama -magazin
HomeRady a NávodyPrvní i druhé rande vyšlo, ale najednou se váš objev ozývá jen...

První i druhé rande vyšlo, ale najednou se váš objev ozývá jen sporadicky

Máte nový objev a jste opravdu nadšená. První rande dopadlo skvěle, následovalo druhé, třetí…

Čekáte a telefon mlčí?
Vaše nadšení je ohromné, ale… Nový muž ve vašem životě se chová jinak, než jste si představovali. Po nadšených prvních týdnech se začíná ozývat stále méně, jen sporadicky. Ptáte se, proč? A jak se zachovat?

Proč lidé podvádějí svého partnera? 8 nejčastějších důvodů podle průzkumu
Na vaše zprávy odpovídá jen sporadicky a méně nadšeně, než před časem. Sám od sebe napíše málokdy, nijak speciálně se o vás nezajímá. Nezřídka se stává, že muži „odloží“ ženu, se kterou tak intenzivně randili pár týdnů, na vedlejší kolej. Muž nenapíše jasné „je konec“, nechává si dvířka pootevřená a vy čekáte a čekáte. Když už se ozve, jste štěstím bez sebe, ačkoli jste plánovali reagovat zcela jinak. Muž se takto chová, když potřebuje povzbudit své „ego“ a ve vás si našel trpělivou čekatelku. Bude vás takto využívat k povzbuzení svého sebevědomí, dokud vám nedojde trpělivost. Jemu takového sporadické randění s někým, koho zná, vyhovuje.

Rozchod bez dramatu? Zkuste to podle těchto pravidel
Máte ho stále v hlavě, neboť věříte, že jste se nerozešli. A opravdu, oficiálně se tak ani nestalo. Chybou však je, pokud ho neustále kontaktujete jako první… Doufáte, dožadujete se schůzky, navrhujete společný program, který se však málokdy setká s odezvou. Pokud se však nakonec přece jen setkáte, svou nespokojenost nedáte ani najevo, abyste ho definitivně neodplašili.

Musíte si upřímně přiznat, že nemáte žádný skutečný vztah. Přestaň volat i psát, neprosit o schůzky. Jinak ho jen podporujete v jeho chování. Necháte-li ho tak, rychleji ho dostanete z hlavy a vaše spirála věčného čekání se může ukončit. Nebuďte jen hračkou k hlazení jeho ega.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články