Sobota, 1 dubna, 2023
- Reklama -magazin
HomeRady a NávodyPozor na pocity a touhy, které si můžete splést s láskou

Pozor na pocity a touhy, které si můžete splést s láskou

Přestože jste přesvědčena, že vaše srdce spaluje láska, ve skutečnosti může jít jen o touhu po něčem, co mít nemůžete. Kdy si můžeme touhy splést s láskou?

Pocit, že se vám někdo moc líbí
Máte pocit, že ho milujete, přitom může jít jen o silnou přitažlivost. Někdo se vám tak moc líbí, fyzicky vás jeho vzhled přitahuje, že si tento pocit spletete docela snadno s láskou. Velmi rychle však může přijít kdosi ještě o něco atraktivnější a je po lásce.

Touha po zakázaném ovoci
Čerstvě ženatý kolega či partner vaší kamarádky – právě to je pro vás „zakázané ovoce“, které nemůžete mít a které vás tak extrémně láká. A přestože jste přesvědčená, že z vaší strany jde o lásku, nemusí to být ani zdaleka tak. Už jako děti nejvíc toužíme poté, co nemůžeme mít. A tento pocit nás dokáže převálcovat iv dospělosti – v touze po někom „zakázaném“.

Chcete mít „hnízdo“
Sen o rodinném hnízdě, manželovi a dětech si také dokáže s člověkem nehezky pohrát. A tak nezřídka sáhneme po muži, který je právě po ruce, abychom to všechno, co chceme, měli co nejdříve. Ale ani v tomto případě nejde o lásku… Přijde okamžik, kdy si jasně uvědomíte, že muže po vašem boku ani nemilujete, ani vás nepřitahuje. Chtěli jste jen bezpečí a zázemí, k učinit najednou krok mimo tohoto vztahu bude nesmírně obtížné.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články