Sobota, 1 dubna, 2023
- Reklama -magazin
HomeRady a NávodyPleť jako ve dvaceti

Pleť jako ve dvaceti

Stres, kouření, nezdravý životní styl, péče o pleť. To jsou věci, které v průběhu našeho života dokážeme ovlivnit. Pokud však máme mluvit o věku, víme, že jeho přibývání nemáme možnost žádným způsobem zpomalit. S přibývajícím věkem se na naší pleti tvoří vrásky, kruhy pod očima, pleť může být zašedlá. Předčasné známky stárnutí je možné zastavit. Jak? Sérum s kyselinou hyaluronovou pomůže.

Co je kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je látka, která je zcela běžně přítomna v našem těle. Je důležitá pro správnou funkci pohybového aparátu nebo tkání. Tělo je schopno vytvářet si ji za určitých okolností samo, s přibývajícím věkem však jeho produkce klesá. To málo kyseliny hyaluronové, které tělo ve starším věku vyprodukuje, distribuuje do míst, kde je to nezbytné. To jsou nejčastěji klouby, do pokožky se však kyseliny spíše nedostává. To způsobuje již zmíněné prohlubující se vrásky, dehydrovanou a povadlou pleť. Řešením je tělu kyselinu hyaluronovou dodávat.

Odkud získávat kyselinu hyaluronovou

Kyselina hyaluronová se vyskytuje například v zelenině, jakou je květák nebo špenát, najdete ji také v jahodách. Není však pevně stanoveno, kolik kyseliny hyaluronové tyto potraviny obsahují. Jestliže se rozhodnete tělu dodávat kyselinu hyaluronovou v doplňcích stravy, vždy budete přesně vědět, kolik látky jste do těla dostali. Užívání kyseliny hyaluronové vnitřně působí blahodárně na pleť i klouby. Užívání vnějšně se zaměřuje především na pleť.

Kyselina hyaluronová sérum 50 ml je navíc obohacena o kolagen a aloe vera. Obě tyto látky mají příznivý vliv na vaši pokožku. Kyselina hyaluronová proniká do hlubších vrstev pokožky při dlouhodobém užívání a zanechává pleť elastickou, hydratovanou a mladě vypadající. Produkt je nabízen v dvojitém obalu, který jej chrání před slunečním zářením, což prodlužuje trvanlivost obsahu.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články